724 361 360, 515 252 165

Bielsko – Biała, dn, 2017-01-16

Stowarzyszenie ProActive Team powstało w grudniu 2016 r. na bazie nieformalnej grupy miłośników biegów na orientację, a także miłośników wszelakich biegów letnich i zimowych mającej wiele chęci do promowania każdego ruchu dla wszystkich korzystających z tej odmiany sportu. Dotyczy to również najmłodszych uczestników jak ich rodzin.

Obecne działania są efektem współpracy ze BBOSiR Bielsko, Miasta Bielsko-Biała, jak i wielu sponsorów z różnych branż, którzy bardzo chętnie wspierają nasze poczynania przyczyniając się do rozwoju i reklamowania naszego miasta Bielsko-Biała i okolic.

Osoby, które wchodzą w skład stowarzyszenia mają bardzo bogatą wiedzę w organizacji wszelakich imprez sportowych od kilku lat – każda z osób uczestniczyła w wielorakich zawodach sportowych zdobyła bardzo duże doświadczenia w organizowaniu takich imprez    na terenie całej Polski co daje Stowarzyszeniu ProActive Team niesamowitą przewagę na naszym rynku sportowym.

Uczestniczyli min. w organizowaniu Rajdów Miejskich w Gliwicach, Warszawie, Rajdów Przygodowych w Puszczy Knyszyńskiej, Szklarskiej Porębie, Rajdów zimowych w rożnych miejscach naszego kraju. Do tego również wspomagają do dnia dzisiejszego projekt biegów na orientację Bielsko Biała Nocą.

Stowarzyszenie ProActice Team to grupa ludzi o różnych zawodach, przekonaniach i doświadczeniach, ludzi, których łączy wspólna pasja: bieganie. Każdy z nich szuka różnych inspiracji by stworzyć takie imprezy sportowe aby każdy miłośnik biegów mógł skorzystać   z naszej bogatej oferty.

Pragniemy promować zdrowy tryb życia dla każdej osoby poprzez organizowanie imprez sportowych biegowych oraz imprez przygodowych jak i eventów firmowych. Zamierzamy przybliżyć wszystkim zainteresowanym różne możliwości aktywnego życia. Chcielibyśmy przede wszystkim pomagać w osobistym i warsztatowym rozwoju członków Stowarzyszenia.

Zapraszamy wszystkich, dla których bieganie to sposób na spędzenie wolnego czasu.