724 361 360, 515 252 165

17 mgnień wiosny, ktoś pamięta ten serial? W nim pojawiła się Stirlitza, jak się po latach okazało, nie tylko bohatera filmu, ale przede wszystkim bohatera całego stada kawałów, jeden z nich:

– Stirlitz, mam dwie wiadomości: złą i bardzo złą – powiedział Mueller. – Od której zacząć?
– Od złej.
– Radziecka radiotelegrafistka wszystko powiedziała.
– A ta bardzo zła?
– Nie nam powiedziała, tylko waszej żonie.

Czyli jak we familiadzie, kawał mamy załatwiony…ciąg dalszy. Dziś miało miejsce familijne mgnienie wiosny numer 1. Słońce wygoniło ludzi na spacery, a ponad 50-tka trafiła do nas na zawody, by spacerować szukając punktów kontrolnych.

Trasa A, składała się z trzech odcinków, więc było trochę kręcenia pętelek, a przede wszystkim wymiany map, biegania raz w jedną stronę, a potem w drugą…Dawno nie napotkana forma zawodów biegu na orientację. Czy Wam się podobało – mamy nadzieję, że tak.

Trasa B, to zabawa rodzinna po terenie bielskich błoni i najbliższej okolicy, bez wymiany map. Jednak było co szukać. Kto był to widział i znalazł, kto nie – niech żałuje.

Wyniki naszych zawodów są już dostępne. A mapy z TRASY A (1,2,3) oraz TRASY B, też już są do oglądnięcia i pobrania. Zdjęcia wkrótce.

Dziękujemy za udział, a firmie NUTREND, Restauracji Admiral Club pod śmigłem oraz Restauracji Wirtuozeria za wsparcie zawodów, a Radiu BIELSKO za patronat medialny.

Zawody wspólnie zorganizowaliśmy z Bielsko-Bialskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz klubem BISTS Bielsko-Biała.