724 361 360, 515 252 165

Kamil Stoch wygrywa w Lahti, Natalia Maliszewska
Triumfatorką Pucharu Świata na 500 m e short-tracku, Krzysztof Piątek strzelający jak na zawołanie gola za golem, bez względu na dzień tygodnia.

Lubimy dobre wiadomości, prawda?

Czas na takie nasze Walentynkowo-Karnawałowe, związane ze sportem, tym naszym sportem.

Jak zapowiada IMiGW w sobotę pojawi się wiosna (w sercach będzie 2 dni wcześniej). Stworzy to idealne warunki do biegania na orientację w parach, bo jak mawiają we dwoje raźniej.

Strój walentynkowo-karnawałowy przygotowany na ten bieg też może być nieco luźniejszy… co prawda pojawiają się pytania „czy można w stroju kąpielowym uczestniczyć?”. My odpowiadamy TAK, aczkolwiek w trosce o zdrowie nie polecamy. Taki strój jednak nie gwarantuje wygranej w konkursie na najbardziej przystrojony zespół na zawodach, ale może wpłynąć na czas biegu.

Dobrą wiadomością jest też informacja, że będzie z nami restauracja Wirtuozeria oraz Admiral Club Pod Śmigłem. Przygotują nagrody walentynkowo-karnawałowe.

Ostatnia informacja to: KOMUNIKAT TECHNICZNY , który polecamy lekturze. Jest w nim trochę ważnych informacji, które mogą być potrzebne w to sobotnie przed- i popołudnie. Jest też LISTA STARTOWA, jej aktualność to czwartek godz. 17.30.

Zatem do zobaczenia w sobotę.