724 361 360, 515 252 165

Zgodnie z tytułem od rajdowca do radiowca, droga jest bardzo bliska i prosta, zresztą tak jak słowa są sobie bliskie. O co chodzi? Otóż (jak wiecie) 16 września wystartuje 1 Rajd Miejski Czechowice-Dziedzice. Organizujemy go wraz z Bielsko-Biała O-Team oraz MOSiR Czechowice-Dziedzice.

W Czechowicach rajdowanie nie jest nowością, ponieważ wcześniej odbywał się tu Nadwiślański Rajd Przygodowy, który zbierał dość fajne opinie. Co z tej zamiany wyjdzie? Będzie można sprawdzić już za lekko ponad 2 tygodnie. Baza rajdu znajduje się na pływalni MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Legionów 145. Więcej informacji na temat tego rajdu oraz regulamin, można znależć na naszej stronie.

No dobra, ale co tym radiowaniem??? W Bielsku-Białej na rajdzie zawsze na koniec można było sobie czymś polatać, wpierw szybowcem, a ostatnio nawet helikopterem. W ramach zachęty do udziału w rajdzie w Czechowicach-Dziedzicach postanowiliśmy jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę z nagrodami do wylosowania i załatwiliśmy… po pierwsze – do wylosowania (tak jak na bielskim rajdzie) lot widokowy Robinsonem 44, ufundowany przez firmę Helipoland.com. Po drugie, po byciu rajdowcem, będzie można zostać radiowcem. Znany jest przypadek (w drugą stronę) pewnego komentatora skoków narciarskich, który wpierw był radiowcem, a potem został rajdowcem, następnie…specjalistą od telemarków, kolarstwa, siłaczy itd. itd. Proponujemy w ramach wzięcia udziału w rajdzie oraz szczęścia przy losowaniu podobną rolę. Będzie okazja „poprowadzić” swoją audycję w Radio Bielsko wraz ze znanym i lubianym w tymże radiu red. Łukaszem. Wygrywcy sami wybiorą muzykę i na temat tejże będą mogli coś powiedzieć, a i pewnie na temat rajdu. Można mieć fajną pamiątkę, bo Radio obiecuje dla zwycięzców popularną mp3 z nagraniem zwycięzców. Niby sytuacja może być nieco stresująca, ale perspektywa kariery komentatora telemarków (i nie tylko) wydaje się być niezwykle atrakcyjna.

Zapowiadają się fajoskie nagrody i atrakcje, jakich zawsze jest sporo na rajdach, ale te w Bielskie i Czechowickie wyglądają bardzo atrakcyjnie. 16 września… Zgłoszenia.