724 361 360, 515 252 165

Ruszamy…znaczy, że Rajd nieuchronnie się zbliża. Na początek REGULAMIN, który nie wiele się rózni od tego z Bielska-Białej. Przestrzegamy jednak, że są róznice, z którymi warto się zapoznać. Na samym końcu regulaminu znajduje się trochę ważnych dokumentów, które będziemy Was prosić o podpisanie w biurze zawodów. Strasznie miło by było i bylibyśmy bardzo zobowiązani, gdybyście „takowe” mieli możliwość wydrukowania i wypełnienia, wtedy w dniu zawodów byłoby szybciej i łatwiej, i dla nas i dla Was.

ZGŁOSZENIA już „działają”. Długości tras będą podane jak tylko sie wszystko „wyklaruje’, póki co na naszym fb pojawiają się zdjęcia z rekonesansów trasy. Trasy tylko piesze, Open ok. 30km przy limicie 6-7 godzin, rodzinna ok. 8km, przy limicie 5-6 godzin. Zadania jak zwykle „od sasa do lasa”, pojawi się oczywiście kilka ciekawostek i niespodzianek. Kolejność zaliczania punktów będzie dowolna, ale w trakcie jednego odcinka specjalnego, kolejnośc punktów będzie obowiązkowa. Zespoły 2-osobowe na trasach „Open” oraz Trasie Rodzinnej. Tym razem będzie  rozdzielony start Open( godz.10.00) od Rodzinnej (11.00). Więcej szczegółów będzie zawartych w komunikacie technicznym oraz „na bieżąco” na naszej stronie.

Cieszymy się, że będzie ponowna okazja spotkać „stałych bywalców” i mamy nadzieję spotkać nowych uczestników. Zapraszamy Was serdecznie.