724 361 360, 515 252 165

4 Rajd Miejski Bielsko – Biała powoli przechodzi do historii. Rajd, jak sie okazało chyba najcięższy w czym niemały udział miał konkretny upał, a także trochę gór w obszarze miejskim i ich skrawek poza granicą Bielska – Białej.

Po górach miało się wspinać 25 zespołów na trasie OPEN, natomiast 22 zespoły na trasie rodzinnej mogły dokładniej zwiedzić centrum miasta, a w nim kilka nowych miejsc oraz nieustannie doskonały Teatr Lalek „Banialuka”. Na obu trasach było kilka „nowych” miejsc, a także pare „powracających”.

Rajd po raz trzeci współfinansowany  był ze środków pochodzących od Urzędu Miasta Bielsko – Biała. Jak zwykle był z nami BBOSiR, Ośrodek Edukacji „Sokrates”, ELBIS, Pretorius, Merkury, Nutrend, Sklep Sportowy Perfect Sport domenasportowa.pl, Radio Bielsko, Fitness Klub „Solar”, Centrum Wspinaczkowe „Primaroca”, Państwowa Straż Pożarna, czy tez wspomniany wcześniej teatr lalek „Banialuka”,  Dołączyli do nas w tym roku przygotowując zadania lub/i fundując nagrody oraz upominki: Ekopark „W deche”, Enjoy, Rowerownia, ZIAD, LKS Klimczok Bystra, Zera Group, Infonet Projekt.

Trasę OPEN wygrał zespół Gym City(Irek Waluga, Mateusz Talanda), a w rodzinnej po raz drugi z rzędu wygrał zespół MATRIX (Piotr i Mariusz Jaworscy). Gratulujemy zwycięzcą. Wyniki można sobie obejrzeć tutaj, a zdjęcia cz.1 oraz cz.2.

Był na koniec jeszcze dla części uczestniczących (można nazwać) „mroczny obiekt pożądania”, czyli nagroda od firmy Helipoland.pl, tj. lot Helikopterem „Robinson 44” nad Bielsko -Białą, Dzięki tej nagrodzie, można będzie sobie zrobić małe resume pokonanej trasy. Wygrał ją zespół z Żor – „Ślimoki”. mamy nadzieję zobaczyć relację obrazkową z odbioru tej nagrody oraz na kilka słów o tejże nagrodzie.

Zapraszamy na kolejny przez nas organizowany Rajd Miejski, tj. 16 września w Czechowicach – Dziedzicach – w miare upływu czasu będzie się pojawiac coraz więcej informacji w tym temacie.

Natomiast 30 czerwca w imieniu swoim, a 1 lipca w imieniu InO SCI zapraszamy (odpowiednio) na # etap Biathlonowego Sprintu Biegowego, a dzień później na Brenjadę. Jeśli zdecydujecie sie na wystartowanie w obu imprezach, to weźmiecie udział w naszym Duathlonie, składającym sie z w/w dyscyplin. Oczywiście nie ma obowiązku do udziału w obu, ale jak okazało się kilka tygodni temu – dla „łączących” była to dobra zabawa.

Formularze zgłoszeń do tych wakacyjnych wuefów:

Zachęcamy, do zobaczenia.