724 361 360, 515 252 165

Kto pyta nie błądzi. Pojawiają sie pytania, na te najczęstsze, odpowiedzi poniżej.

  1. Jaka długośc trasy. Na trasie rodzinnej, długość całkowita to ok. 14 km. Oczywiście na tej trasie zespoły mogą korzystać z MZK lub PKS (wcześniej trzeba zakupić bilety, polecamy bilet całodzienny), wtedy długość trasy ulegnie skróceniu. Trasa OPEN dla kategorii KK, MM, MIX, tutaj jeszcze nie jesteśmy podać dokładnej długośc tras, 2 zadania specjalne o ilości km, które mają spory wpływ na długość trasy, są w trakcie ustalania. Należy jednak przyjąć, że minimum 30 km będzie.
  2. Gdzie można się zgłaszać. Zgłoszenia należy skłądać za pomocą formularza, do 14 czerwca. Po tym terminie, zgłoszenia tylko w biurze zawodów w dniu startu rajdu. Oczywiście trzeba pamiętać, że jest ograniczona ilość materiałów startowych, w związku z tym zalecamy maksymalne skorzystanie z formularza.
  3. Jaki limit czasowy. Pozostaje bez zmian czyli 10.00 – 16.00 + 30 minut limitu spóźnień (wtedy za każdą rozpoczętą minutę – 2 minuty kary). Zespoły docierające na metę po 16.30, nie będą klasyfikowane. Każdy punkt kontrolny ma swój limit czasowy i ustalając kolejność zaliczania zadań należy spojrzeć w tabelkę na mapie , która będzie zawierać godziny otwarcia. Będzie kilka „kruczków”.
  4. Ile kosztuje wpisowe i jaki numer konta. Do 8 czerwca wpisowe wynosi 40 złotych za zespół, decyduje data wpływu na konto Stowarzyszenia. W tytule wpisowego prosimy podać nazwę zespołu oraz że wpisowe dotyczy 4 Rajdu Miejskiego Bielsko – Biała. Po 8 czerwca, wpisowe wynosi 60 złotych od zespołu, można je będzie uiścić w biurze zawodów przed startem. Numer konta to: mBank Oddz. Bielsko-Biała  58 1140 2004 0000 3602 7667 6587.
  5. Czy trzeba być na wszystkich punktach kontrolnych. Aby zostać sklasyfikowanym wystarczy pojawić się choć na jednym punkcie kontrolnym i zaliczyć tam zadanie specjalne. Spełnienie tego warunku, da możliwość zespołowi wzięcia udziału w losowaniu nagrody specjalnej – przelotu śmigłowcem dla 3 osób nad miastem Bielsko – Biała.
  6. Czy cały zespól musi pokonać trasę. Tak, na każdym zadaniu specjalnym musi pojawić się cały zespól. Pojawienie się tylko jednego członka zespołu, nie daje możliwosci zaliczenia tego punktu kontrolnego.

To tyle najważniejszych informacji, gdyby jeszcze coś było nie jasne prosimy pytać za pomocą maila biuro@teamproactive.pl. Wszelkie informacje na temat rajdu można też znaleźć na naszej stronie w zakładce „INFORMACJE” – Regulaminy, Rajd Miejski Bielsko – Biała.

W temacie strony…tak zajmujemy cała stronę w magazynie (nakład 10.000 egzemplarzy – !!!). Tytus, Romek i Atomek też w „Świecie Młodych” byli na ostatniej stronie, a jacy słynni byli.  Dziękujemy ZERA GROUP.