724 361 360, 515 252 165

Można opisywać, wykręcać się, oszczędnie gospodarować prawdą (co w pewnej grupie społecznej jest bardzo modne), ale po co? U nas tym razem krótko zwięźle i na temat.

Pamiętacie nagrody z dwóch poprzednich lat? Ha, kto był to na pewno pamięta. Była jednak jedna, na która miał szansę każdy kto został sklasyfikowany w rajdzie i był obecny na zakończeniu rajdu. Tak, to był lot szybowcem dla zespołu „wylosowanego”. 2 lata temu wygrali Ania i Grzesiu, rok temu Grzesiu i Mariusz, i gdyby w tym roku był do wygrania ponownie przelot szybowcem, każdy startujący szukałby (o ile sam nie ma na imię Grzegorz) partnera do startu w rajdzie o tymże wygrywającym imieniu.

My jednak postanowiliśmy ponownie wyrównać szansę każdemu z imion i zamiast lotu szybowcem, będzie trochę szybciej, głośniej i …. tu prosimy wstawić jakieś odpowiednie słowo. W tym roku nagrodą do wylosowania na zakończeniu rajdu, będzie przelot dla trzech osób (czyli team z rajdu może komuś sprawić niespodziankę) HELIKOPTEREM nad miastem Bielsko – Biała. Nagrodę taką ufundowała dla uczestników Rajdu firma  HeliPoland Sp. z o.o.

Ponadto szykuje się mnóstwo nagród dla wygrywców oraz sporo niespodzianek na trasie rodzinnej. Pozostaje się zgłosić i wspólnie bawić się z nami w rajdzie.