724 361 360, 515 252 165

Rajd Miejski w Bielsku – Białej już za niespełna 40 dni. Lista uczestników powoli się powiększa. Żeby Was zachęcić do śmielszego zgłaszania się na listę startową, czas zaprezentowac kilku sponsorów (nie jest to wersja ostateczna) oraz współorganizatorów, którzy wspólnie z nami sporządzą mieszankę zadań na rajd.

Po raz kolejny będą z nami ELBIS, Merkury, Ośrodek Edukacji Sokrates, a także Rowerownia, LKS Klimczok Bystra (tak, tak ten słynny klub od reprentanta Polski w skokach narciarskich Kuby Wolnego) szkolący skoczków narciarskich, kombinatorów norweskich oraz biegaczy narciarskich. Będzie z nami także Infonet Projekt SA, a także NUTREND, sklep sportowy Sklep PerfectSport domenasportowa.pl, EkoPark „W deche”, Państwowa Straż Pożarna, ZIAD Bielsko-Biała SA, Fitness Klub SOLAR, Radio Bielsko, Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana.

Ponadto Rajd odbywa sie dzięki wsparciu finansowemu z Urzędu Miasta Bielsko – Biała, a po raz kolejny organizowany jest przez nas z BBOSiR.

Zachecamy do korzystania z formularza zgłoszeń. Kto na weekend zgłoszony na gliwicki rajd – to do zobaczenia na miejscu, kto jeszcze sie nie zgłosił a miałby ochotę się sponiewierać, to polecamy powyższy formularz zgłoszeń. Na trasie rowerowo-kajakowo-rolkowej są jeszcze  miejsca.