724 361 360, 515 252 165

Już jutro Biathlonowy Sprint Biegowy oraz SOBINO. Kto wystartuje na trasie „A” oraz w biathlonie ten powalczy o taką nagrodę (niczym z KingSajz) jak poniżej. Zasady proste:

  • Trzeba ukończyć trasę „A”
  • Ukończyć trasę Biathlonu

Oczywiście każdy, kto wystartuje w biathlonie zbiera punkty do klasyfikacji generalnej, która po 3 etapie (30 czerwca) da wyniki po trzech atapach, i na tej podstawie będa nagrodzone pierwsze „trójki” u Pań i Panów.

Przypominamy, że zgłoszenia elektroniczne dziś do północy oraz jutro w biurze zawodów (w miarę wolnych miejsc na liście startowej). Kto dziś zrobi przelew wpisowego (w kwocie z powyższego obrazka), proszony jest o zabranie ze soba potwierdzenia, ponieważ istnieje spora szansa, że w/w przelew może nie zdążyć dotrzeć na nasze konto. Opcja numer 2 wpisowego, to wpłata w biurze zawodów – 13 złotych.

Biathlonowe biuro zawodów bedzie czynne od godz. 10.00 do 12.30 (w wejściu na halę – tym co osatatnio). Wszystkim tym, którzy są zainteresowani startem w naszym duathlonie, proponujemy wpierw rejestracje w biurze zawodów biegu na orientację, a po ukończeniu treningu z mapą, rejestrację wraz z pobraniem numeru startowego do biathlonu. Pozoli to uniknąć zamieszania, np. wymiany numerów/minuty startowej. Zakończenie ok. godz. 13.00.

Od godz. 9.00 przez około 30-40 minut bedzie trwał trening strzelania na strzelnicy dla wszystkich chetnych startujących w zawodach biathlonowych. Strzelnica – poniżej hali.