724 361 360, 515 252 165

Kto ogląda zawody Biathlonowego Pucharu Świata w Eurosport, ten wie że Panowie komentatorzy Krzysztof Wyrzykowski i Tomasz Jaroński tego „rach ciach ciach” używali tylko w przypadku dobrego strzelania i dobrego biegu polskich biathlonistów, w tychże zawodach. Pierwsze „rach ciach ciach” pojawiło sie na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie, gdzie Tomasz Sikora zdobył srebrny medal w biathlonowym biegu masowym pokonują norweskiego giganta biathlonowego Ole Einara Bjoerndalena. Potem było jeszcze kilka takich „rach ciach ciach”, dla Magdaleny Gwizdoń, Weroniki Nowakowskiej, Moniki Hojnisz czy też Krystyny Pałki. Szkoda, bo tych „rach ciach ciach” jest ostatnio coraz mniej, może szansą na powiedzenie tych słów jest nasz dwukrotna mistrzyni Świata w Biathlonie Kamila Żuk, ale to już raczej w nowym sezonie.

Pozostaje jedna nadzieja na „rach ciach ciach” – nasze zawody 2 Biathlonowy Sprint Biegowy. Daty od jakiegoś czasu są już znane, ale ku przypomnieniu: 14 kwietnia, 5 maja, 30 czerwca. Regulamin już też jest do poczytania i zapoznania się. Są małe zmiany, ale nic strasznego.

Formularz zgłoszeniowy, też już działa i jest w tym miejscu, proszę sobie wejść w ten link i wybrać spośród wszystkich imprez. Na liście tej oprócz naszych zawodów, są też imprezy organizowane przez zaprzyjaźniony Team 360 Stopni. Gdyby któs jednak chciał się zgłosić inaczej, to polecamy nasz mail: biuro@teamproactive.pl. Każde zgłoszenie będziemy potwierdzać mailem zwrotnym…acha…ilośc miejsc w naszych zawodach ograniczona.

To zapraszamy serdecznie do nas, będzie strzelanka i bieganko w pakiecie – czyli jedyny taki wuef w Bielsku-Białej.