724 361 360, 515 252 165

Gra miejska – nowa, bardzo popularna forma rozrywki, rozgrywana w wielu miastach w Polsce i na świecie. Esencją gier miejskich jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako istotnego elementu rozgrywki. W sobotę 19 sierpnia z okazji Dni Powiatu Żywieckiego, zamienimy Żywiec, w wielką planszę do gry, mająca swoje zasady. Rodziny(zespoły) uczestniczące to nic innego jak tzw. pionki, na które czekają zadania do wykonania. Można spodziewać się zadań sprawnościowych, artystycznych, troszkę popytamy o folklor, ale przede wszystkim pragniemy rodzinnej, wspaniałej , zabawy i wspólnie spedzonego czasu na świeżym powietrzu.

Gra rodzinna obejmuje trasę ok.4-5km. Spodziewamy się sportowego ducha rywalizacji w przyjaznym wydaniu a na mecie…….każdy rodzina(zespół) otrzyma pamiątkowy medal. Możecie liczyć na słodkie małe co nieco dzięki Kawiarni DeCaffe i Cukierni Alicja. Wsparła nas również rodzima firma E-biuro z Żywca, zajmująca się sprzedażą szkolnych i biurowych artykułów oraz sympatyzujący z nami sklep sportowy Perfect Domena sportowa.
A na koniec zostawiamy „wisieńkę na torcie”, tadam…otóż zespół, który będzie składał się przynajmniej z 3 uczestników, pojawi się w komplecie na wszystkich zadaniach i prawidłowo je wykona oraz uzyska najlepszy czas, zostanie nagrodzony…nagrodą – niespodzianką, ufundowana przez Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu. Co to za nagroda? Wystarczy przyjść, zapisać się, wystartować i być najlepszym, a wtedy się okaże co czeka na najlepszy team.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, który znajduje się TU, czekamy na Was 19 czerwca od godz. 11.30, przy Amfiteatrze „Pod Grojcem”, życząc Wam powodzenia oraz mnóstwa dobrej i bezpiecznej zabawy.