724 361 360, 515 252 165

Szybko to poszło. 3 soboty, 3 etapy…6 maja , 3 czerwca, 24 czerwca to daty, w których odbywały sie etapy Biathlonowego Sprintu Biegowego. Trasy na poszczególnych etapach były zbliżone, Za każdym razem około 3 km, połączone z dwukrotnym strzelaniem do tarcz biathlonowych w pozycji leżącej z odległości 10metrów. Frekwencja była umiarkowana, ale dzieki temu zrodziła sie fajna, usmiechnięta, przyjaźnie do siebie nastawiona grupa ludzi, która zdaje sie rywalizacje traktowała jako „przy okazji”. Sport m.in. ma bawić i łączyć, budzić szacunek dla drugiego człowieka. Za wielki sukces uznajemy, że fajnie się nam spędzało te 3 soboty, że kilkanaście ludzi poznało sie i spędziło czas bawiąc się w biathlon.

Zawody zorganizowaliśmy we współpracy z Bielsko Bialskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, dziękujemy za nagrody www.domenasportowa.pl , Fitness Klub „Solar”, Restauracja „Pod Dębowcem”, Nutrend. Bardzo fajnie wiedzieć, że w/w nieustannie nas wspierają nagrodami dla uczestników naszym zawodów sportowych.

W klasyfikacji generalnej u Pań, wygrała Danuta Majdak, u Panów Grzesiek Jaworski, który z każdym wystepem wypadał co raz lepiej. Tytuł biathlonowego Sokolego Oka, zdobyła zasłużenie Danuta Majdak, która w całym cyklu zawodów miała tylko jedną karę 30 sekundową. Gratulujemy Wam wszystkim.

Tutaj można delektować sie wynikami 3 etapu, a tutaj znajduje się klasyfikacja generalna całego cyklu Biathlonowego Sprintu Biegowego. Do zobaczenia 😉