724 361 360, 515 252 165

Trochę to trwało, ale  „już” wreszcie jest komunikat techniczny. W nim gdzie parkujemy samochody, gdzie biuro zawodów, jakie długości tras (choć tu zdania były podzielone) oraz harmonogram dnia zawodów. Pogoda zapowiada się niezmiernie chorwacka, więc kto lubi Chorwację nie ma specjalnie za daleko do nas, a kto jeszcze nie był to i tak pewnie nie zostanie powstrzymany naszą niezmiernie atrakcyjną propozycja wywczasowania. Choć czasem człowiekowi przychodzi do głowy „może rzucić by to wszystko” (czyli te te wczasy) i zmienić swój los…Poza tym kto by tam jeździł na Chorwację w samym środku lata, oddychać nie ma czym, ludzie po plecach sobie chodzą, a woda to wogóle jakaś taka nie-rześka.

Jeżeli ktoś postanowi zmienić swój los, i zamienić wczasy (na które przecież można pojechać przez cały rok) na Rajd Miejski Bielsko – Biała (który zdarza się raz do roku), to uprzejmie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na nasz szybki (ale treściwy) turnus, wystarczy „wpaść” sobie na stronę z naszymi (i nie tylko) ofertami, zgłosić swój udział i pojawić się w Biurze zawodów w niedzielę ok. godz. 8.30, w celu pobrania pakietu wczasowego. Kto jednak dalej się waha, to ostatecznie może wybrać naszą ofertę w dniu Rajdu, czyli 25 czerwca przyjść do naszego biura, wypełnić co trzeba, poczekać na godz. 10.00… i w drogę ku zabawie.

To zapraszamy serdecznie zdecydowanych i tych niezdecydowanych, bo fantów jest bez liku, a i zadania też jakieś takie ciekawe.