724 361 360, 515 252 165

Zbliża się weekend z atrakcjami od nas dla Was. Jak zainteresowani pewnie wiedzą, w sobotę mamy 3 etap cyklu Biathlonowego Sprintu Biegowego. 3 etap = finał tego cyklu, na którym wręczymy nagrody, medale i puchary w klasyfikacji generalnej Pań i Panów. 2 tygodnie temu zapowiadaliśmy zmiany dotyczące biura zawodów oraz miejsca i godziny startu. Co się więc zmieniło??

Główną zmianą jest godzina startu zawodów. Tym razem minutę „0”  wyznaczy godzina 14.00. Biuro zawodów będzie czynne od godz.13.00 a będzie zlokalizowane (i tu też zmiana) na Hali Widowiskowo-Sportowej „Pod Dębowcem. Kolejnym elementem zmian, które szykujemy dla Was, a przede wszystkim dla uczestników, którzy byli na obu poprzednich edycjach, jest wyznaczona minuta startowa w/w uczestników. Wszyscy Ci którzy brali udział w dwóch poprzednich edycjach będą mieli przydzielone z góry minuty startowe (choćby po to by zapobiec „kolejką” na strzelnicy) ich interwał będzie wynosił 3 minuty, pozostali uczestnicy będą startować co 2 minuty w/g kolejności zgłoszeń w biurze zawodów. Na początku wystartują liderzy klasyfikacji Pań i Panów, a kolejno osoby niżej sklasyfikowane. Ostatnią zmiana jest miejsce startu, które będzie zlokalizowane w okolicy parkingów, które były widoczne przy kończeniu okrążenia przy hali w poprzednich etapach. Potem czeka nas zakończenie zawodów i wręczenie nagród i medali najlepszym oraz nagrody specjalnej dla najlepszego strzelca.

Przypominamy o zgłoszeniach. Formularz zamykamy w piątek (23 czerwca) o godz. 21.00.

A następnego dnia rusza Rajd Miejski. Na liście startowej 39 zespołów, zachęcamy do startu niezdecydowanych. Przypominamy, że tańsze wpisowe do wtorku (20 czerwca), decyduje data wpływu na konto naszego Stowarzyszenia. Po tej dacie wpisowe wynosi 60 zł/zespół. Zapisać się można TU.

Na zachęte zdjęcie przedstawiające „robotę” jaka czeka na uczestników Rajdu. Daniel – Pomysłodawca tego zadania powiedział dziś: „Nie będzie tak łatwo jak rok temu”,my dodamy od siebie, że Daniel jest znany z dotrzymywania słowa, więc zanosi się ,że będzie „grubo”.