724 361 360, 515 252 165


Do I etapu Biathlonowego Sprintu Biegowego pozostał niecały miesiąc, do Rajdu Miejskiego ponad 2 miesiące. Na naszych zawodach będzie można spotkać w zespole organizacyjnym kilku ciekawych ludzi, którzy wywodzą sie ze sportu i są lub byli w swojej dziedzinie najlepsi. Zadania specjalne na Rajdzie Miejskim będą przygotowywac m.in. Beata Bartków-Kwiatkowska oraz Daniel Góralczyk. Kto taki? Część uważnych obserwatorów sportu może nawet wie czym nasi bohaterowie się zajmują i w cywilu, i w nie-cywilu.

Beata Bartków-Kwiatkowska to Reprezentantka Polski w strzelectwie, Olimpijka z Londynu, medalista Mistrzostw Europy, wielokrotna Mistrzyni Polski w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego. tak dla informacji Beata zajęła 6 miejsce w rozgrywanych we Wrocławiu prestiżowych zawodach w strzelectwie „Puchar Wiosny” a w sztafecie mieszanej była na 2 miejscu. Miesiąc temu na Mistrzostwach Europy dotarła do finału, gdzie zajęła 8 miejsce.

Daniel Góralczyk to zawodnik startujący i osiagający najlepsze wyniki w sportach pożarniczych, nie tylko w Polsce, ale również za granicą, że wymienimy 3 miejse w Mistrzostwach Europy, 3 miejsce w Mistrzostwach Polski, 9 miejsce indywidualnie , a 4 w sztafecie w Mistrzostwach Świata.

Strzelanie i sporty strażackie to odmienne dyscypliny rywalizacji, dlatego uważamy, że idealnie pasuja do Rajdu Miejskiego. Upsss….. i tak odsłoniliśmy przygarść tego co Was czeka 25 czerwca. Dalszy ciąg planów tego co w rajdzie – nastąpi wkrótce. Przypominamy o zgłoszeniach do Rajdu i do Biathlonu (pojawiły się już pierwsze).

Formularz zgłoszeń i regulamin Biathlonu i Rajdu Miejskiego.