724 361 360, 515 252 165

Trochę to trwało, ale…jednak jest. Rajd Miejski Bielsko – Biała wystartuje 25 czerwca o godz. 10-tej z terenu Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej. W nim nowe miejsca, nowe zadania, powrócimy też do sprawdzonych miejsc. Obiecujemy, dobrą zabawę. Część pomysłów na zadania siedzi już w naszych głowach, część już „zaklepana”, ale działamy nieustannie by dorzucić kilka niespodzianek (w temacie nagród również). Na początek regulamin, który tak na prawdę nie uległ zmianie od poprzedniego roku, niemniej zachęcamy do przypomnienia/zapoznania się z nim.

Długości tras podamy, jak tylko ustalimy ostateczna listę miejsc zadań specjalnych na punktach, ale należy spodziewać się dystansów zbliżonych do tych z poprzednich dwóch lat. Trasa rajdu będzie pokonywana biegiem, jedynie trasy rodzinne będą mogły korzystać z komunikacji miejskiej.

Formularz zgłoszeń do Rajdu Miejskiego (i innych ciekawych imprez sportowych organizowanych i współorganizowanych przez nas jest TU.

Jeśli po przeczytaniu regulaminu, będziecie mieć wątpliwości, to polecamy kontaktowanie się z nami mailem na w/w adres.

To w takim razie czekamy na Was, zachęcamy, zapraszamy, polecajcie nasz rajd, zapraszajcie znajomych, rodzinę, przyjaciół.     Będzie warto.